MS Batjan II PCYY 29 september 1956 – 1 juli 1970

SMN137SMN138
MS Batjan II PCYY 29 september 1956 – 1 juli 1970.
Bouworder: 21 augustus 1953. NV Machinefabriek en scheepswerf van P.Smit jr., Rotterdam.
Bouwnummer: 615.
Afmetingen: 134,35 x 19,97 x 12,04 m.
Machines: Smit-B&W, P.Smit jr., Rotterdam. 2tew 7 Cil.dieselmotor.
Verm./Snelh.: 8.200 epk. 1 Schroef. 16 kn.
Type: Vrachtschip met passagiersaccommodatie.
Kiellegging: 1 september 1955. (Als  MS Pulau Batjan)
Stapelloop: 3 mei 1956.
Oplevering: 29 september 1956.
In december 1963 over naar de NV Nedlloydlijnen, Rotterdam. Op 1 juli 1970 over naar de Koninklijke Nedlloyd NV, Rotterdam. Op 16 september 1977 verkocht naar Singapore aan Pacific International Lines (Pte) Ltd. Op 16 september 1977 in Japan opgeleverd en herdoopt in MS Kota Selamat  In 1983 voor de sloop naar India. Aanvang sloop 24 maart 1983 waar na de sloop volgde.

Klik op de kaarten  en je krijgt een groter plaatje

Reis 31
16 April 1963 van Tripoli
Gezagvoerder; J.de Waard
1e Stuurman; H.Giel
2e Stuurman; R.Panman
3e Stuurman; J.Reinalda
4e Stuurman; S.Siebering
Radio officier; T.J.Rave
Hoofdwerktuigkundige; H.C.J.vd Lem
2e Werktuigkundige; H.IJpenburg
3e Werktuigkundige; R.Feitsma
4e Werktuigkundige; L.Wortel
5e Werktuigkundige; H.Beuving
2e Bankwerker; A.Meijer
Bootsman; C.D.Hietbrink
Timmerman; H.F.Bloebaum
Kwartiermeester; H.H.During
Matroos; W.Hendriks Ezn
Matroos; B.G.W.van Os
Matroos; A.Munnink
Matroos; L.Rebel
Matroos; W.J.Schipper
Matroos o/g; A.W.Boussen
Matroos o/g; E.J.Bouman
Matroos o/g; J.L.v.d.Boom
Lichtmatroos; A.Pot Lzn
Lichtmatroos; C.J.Dudok Jzn
1e Motorman;J.D.Wijker
Motorman; M.T.Adriaanse
Motorman; O.A.Baldenschwieler
Olieman; J.Overstegen
Olieman; A.J.Kroon
Olieman; A.Langeveld
Handlanger; J.Poelman
Handlanger; W.C.Siemons
Chefhofmeester; Th. de Best
Verpleger; W.J.Post

Reis 33
12 September 1963 van Tripoli
Gezagvoerder; S.J.van Gelderen
1e Stuurman; G.C.Boogerd
2e Stuurman; R.Panman
3e Stuurman; W.Zadel
4e Stuurman; R.Siebering
L.L.Stuurman; G.A.Mulder
L.L.Stuurman; IJ de Jong
Radio officier; A.P.Vegter
Hoofdwerktuigkundige; H.C.J.vd Lem
2e Werktuigkundige; P.C.v.Onselen
3e Werktuigkundige; G.P.Wes
4e Werktuigkundige; M.J.Luchtenberg
5e Werkruigkundige; H.Beuving
5e Werktuigkundige; E.R.Curiel
5e Werktuigkundige; M.Halma
Bootsman; J.K.vd Werff
Timmerman; E.de Vries Ezn
Kwartiermeester; H.H.During
Matroos; W.Hardeman
Matroos; B.G.W.van Os
Matroos; J.Hiemstra
Matroos; E.Franzen
Matroos; W.J.Schipper
Matroos o/g; A.W.Boussen
Matroos o/g; H.A.Dekker
Matroos o/g; J.L.vd Boom
Lichtmatroos; A.S.Mooij
Lichtmatroos; J.C.Dudok Jzn
2e Bankwerker; D.Warnaar
1e Motorman; M.T.Adriaanse
1e Motorman; O.A.Baldenschwieler
Olieman; F.Waterbeek
Olieman; E.Paap
Olieman; A.Langeveld
Handlanger; J.Poelman
Handlanger; R.H.Houben
Chefhofmeester; Th.de Best
Verpleger/Schrijver; B.G.A.Roskam

Reis 39.
3 Januari 1965 van Malta
Gezagvoerder; T.H.Baanders
1e Stuurman; B.A.Kesseler
2e Stuurman; S.G.Cockinga
3e Stuurman; F.W.J.Pennekamp
4e Stuurman; J.W.Drost
L.L.Stuurman; R.C.Schriel
Radio officier; J.J.C.D.M. Linders
Hoofdwerktuigkundige; B.Steinhouwer
2e Werktuigkundige; C.Bakker
3e Werktuigkundige; A.L.vd Berg
4e Werktuigkundige; H.Vet
4e Werktuigkundige; H.Bout
Bootsman; C.D.Hietbrink
Timmerman; J.F.Fidder
Kwartiermeester; C.Bijlsma Jzn
Matroos; D.Kok Hzn l
Matroos; F.Bosman
Matroos; J.Korpershoek
Matroos; J.Balder
Matroos o/g; F.J.Heeremans
Matroos o/g; H.W.C.vd Brom
Matroos o/g; C.Huisman
Lichtmatroos; J.P.Oskam
Lichtmatroos; C.W.W.Wijnands
1e Motorman; A.vd Berg Jzn
Motorman; D.vd Velde
Motorman; E.Paap
Olieman; E.H.Samson
Olieman; E.de Jong
Olieman; T.v.Zwam
Handlanger; P.v.Zalinge
Handlanger; F.S.A.Lenzen
2e Bankwerker; A.de Gier
Chefhofmeester; C.Kaldenbach
Verpleger; B.A.Rotman

Reis 41
3 Juni 1965 van Tripoli
Gezagvoerder; L.H.G.v.Leeuwen
1e Stuurman; S,J,Gockinga
2e Stuurman; A.Emous
3e Stuurman; J.W.Drost
4e Stuurman; P.T.F.M.Schneider
L.L.Stuurman; R.Kempers
Radio Officier; J.J.D.C.M.Linders
Hoofdwerktuigkundige; R.Steinhouwer
2e Werktuigkundige; P.de Bel
3e Werktuigkundige; A.L.v.d.Berg
4e Werktuigkundige; H.Bout
5e Werktuigkundige; M.Smaalders
Bootsman; H.Bloem Hzn
Timmerman; F.L.Pauli
Matroos; A.W.Tak
Matroos; D.Kok Hzn l
Matroos; F.Bosman
Matroos; J.Korpershoek
Matroos; H.K.A.Hamers
Matroos o/g; F.J.Heeremans
Matroos o/g; B.J.W.Voetelink
Matroos o/g; C.Huisman
Lichtmatroos; R.D.Sampiman
Lichtmatroos; M.de Kreij
2e Bankwerker; C.F.M.Marsé
1e Motorman; C.W.Mayvis
Motorman; D.v.d.Velde
Motorman; E.Paap
Olieman; E.H.Samson
Olieman; R.Felix
Olieman; T.v.Zwam
Handlanger; P.v.Zalinge
Handlanger; L.J.v.d.Heiden
Chefhofmeester; J.F.J.Karreman
Verpleger; C.v.d.Dikkenberg

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zoek schepen op naam

 

De vloot op alfabet

sticker500 schoon

Label

scheepvaarthuis
Het Scheepvaarthuis
eXTReMe Tracker